ترولی حمل دیگ از جمله ابزار هایی می باشد که در آشپزخانه های صنعتی مشاهده می شود، چرا که زمانی که غذا در دیگ های بزرگ پخته می شود امکان حمل و انتقال آن نیز سخت می شود، اما در این مواقع ترولی حمل دیگ می تواند کار را آسان تر کند و با قرار دادن دیگ بر روی ترولی به وسیله چرخ های آن، دیگ را به هر نقطه از آشپزخانه که مد نظر بود به سادگی انتقال داد. گفتنی است که نام دیگر ترولی حمل دیگ ، گاری حمل دیگ می باشد.

ویژگی های ترولی حمل دیگ

  • داشتن چهار چرخ با استحکام بالا
  • ساخته شده از پروفیل آهن یا استیل و ورق استیل یا آهن
  • و …

از جمله ویژگی هایی که ترولی حمل دیگ باید داشته باشد، قابلیت تحمل وزن بالا است تا چرخ های آن بتواند به راحتی حرکت نماید، در ترولی حمل هایی که در تزپز تولید می شود از بهترین چرخ های ممکن استفاده شده است تا هرچقدر وزن دیگ و یا حتی وسایل دیگری که بر روی آن قرار گرفت بالا رفت، ترولی بتواند به حرکت خود ادامه دهد. همچنین این گاری حمل دیگ از جنس ورق استیل، آهن و یا پروفیل ساخته می شود که بر اساس نیاز مشتری تولید می گردد.

خرید ترولی حمل دیگ

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با یکی از شماره های زیر تماس گرفته و با کسب اطلاعات کامل اقدام به خرید ترولی حمل دیگ تزپز نمایید. همچنین شما می توانید بر اساس نیاز خود در اندازه های مختلف این ترولی را از شرکت تزپز، از طریق کارشناس ما سفارش دهید.

همچنین شما می توانید برای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی دیگر، به صفحه محصولات سایت تزپز مراجعه نمایید. 

دفتر فروش : ۰۲۱۴۴۷۶۶۳۱۵
کارشناس فروش : ۰۹۱۲۶۸۰۰۷۲۰
کارخانه : ۰۲۱۵۶۴۹۵۱۹۱

نوشتهٔ پیشین
یخچال قنادی
نوشتهٔ بعدی
یخچال میز کار و فریزر میز کار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست