سبزی خرد کن صنعتی از جمله دستگاه ها و تجهیزات آشپزخانه های صنعتی می باشد. همواره سبزی را برای مصارف مختلفی مصرف می کنند که گاها نیاز می شود آن را خرد کرد، مواقعی مانند تهیه سبزی کوکو و یا سبزی آش و … ، در این مواقع داشتن یک می تواند کمک شایانی بکند چرا که سبزی هر چه خرد تر باشد در واقع می توان گفت که کیفیت بیشتری دارد.
دستگاه سبزی خرد کن صنعتی که در تزپز تولید می شود نیز دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد که البته برای مصارف خانگی همانطور که از نام آن پیداست مناسب نبوده و عموما در سبزی خرد کنی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های سبزی خرد کن صنعتی

  • تولید در دو نوع بشقابی و سطلی
  • داشتن ظرفیت های ۷ و ۱۰ کیلو گرمی
  • امکان حمل و جا به جایی با چرخ ها
  • و …

سبزی خرد کن صنعتی تزپز

سبزی خرد کن صنعتی در تزپز در دو نوع بشقابی و سطلی تولید می شود که نوع سطلی آن در دو ظرفیت ۷ و ۱۰ کیلوگرمی عرضه می شود؛ نوع بشقابی این دستگاه نیز در دو نوع دهنه ۶۰ سانتی و ۷۰ سانتی تولید می شود. این دستگاه دارای چرخ های در زیر پایه هایش می باشد که به وسیله آن ها می توان به سادگی تغییر مکان داده و به هر جایی که نیاز بود منتقل نمایید.

خرید سبزی خرد کن صنعتی

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت دستگاه سبزی خرد کن صنعتی تزپز با یکی از شماره های زیر تماس گرفته و با کسب اطلاعات کامل اقدام به خرید دستگاه فوق نمایید. همچنین شما می توانید بر اساس نیاز خود در اندازه های مختلف این سبزی خرد کن را از شرکت تزپز، از طریق کارشناس ما سفارش دهید.

همچنین شما می توانید برای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی دیگر، به صفحه محصولات سایت تزپز مراجعه نمایید. 

دفتر فروش : ۰۲۱۴۴۷۶۶۳۱۵
کارشناس فروش : ۰۹۱۲۶۸۰۰۷۲۰
کارخانه : ۰۲۱۵۶۴۹۵۱۹۱

نوشتهٔ پیشین
سیخ شور اتوماتیک
نوشتهٔ بعدی
سرخ کن صنعتی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست