سرخ کن صنعتی از جمله تجهیزاتی می باشد که عمدتا در رستوران فست فود ها مورد استفاده قرار می گیرد، این دستگاه که در تجهیزات آشپزخانه صنعتی تزپز موجود بوده می تواند تمامی نیاز های یک فست فودی را برطرف نماید. از جمله اطلاعات قابل ارائه در رابطه با سرخ کن صنعتی تزپز می توان به توانایی نگهداری روغن در حالت استاندارد به بیش از ۱۰ روز اشاره کرد، مخزن روغن آن از استیل ۳۰۴ بوده و می توان به دو صورت تک لگن و دو لگن تولید نمود، قابلیت تنظیم دما از ۳۰ تا ۳۰۰ درجه سانتی گراد را دارا می باشد که این امکان به وسیله یک درجه ترموستاتیک دیجیتال قابل تنظیم می باشد.

سرخ کن صنعتی تزپز به صورت ایستاده و با کیفیت بسیار بالا بوده که هنگام خرید گارانتی نیز دریافت خواهید کرد. این دستگاه از تجهیزات و دستگاه های پخت برای آشپزخانه های صنعتی و فست فود ها می باشد؛ این دستگاه همانطور که از نامش پیداست برای ســرخ کردن مواد غذایی کاربرد دارد و در انواع مختلفی تولید شود. سرخ کن صنعتی دارای انواع مختلفی بوده که از جمله آن ها می توان به سرخ کن ایستاده، رومیزی، تک لگن و دو لگن اشاره کرد که تمامی آن ها با توجه به درخواست مشتری در تزپز تولید می شود.

سرخ کن صنعتی

  • دارای شیر تخلیه روغن می باشد.
  • در دو نوع ایستاده و رومیزی تولید می شود.
  • در انواع تک لگن و دو لگن بر اساس درخواست مشتری تولید می گردد.
  • همچنین در تولید این سرخ کن از استیل بسیار با کیفیت و مرغوب استفاده می شود.
  • دارای درجه ترموستاتیک دیجیتال
  • قابلیت تنظیم دما بین ۳۰ تا ۳۰۰ درجه
  • و …

سرخ کن صنعتی که در تزپز تولید می شود از جنس ورق استیل می باشد که دارای یک سبد و یا توری است که مواد غذایی درون آن قرار داده می شود تا با گذاشتن سبد در روغن، به سرعت سرخ شدن انجام پذیرد. سرخ کن تزپز دارای یک شیر تخلیه می باشد که به وسیله آن در پایان کار روغن های اضافی از آن خارج می شود.

خرید سرخ کن صنعتی

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با یکی از شماره های زیر تماس گرفته و با کسب اطلاعات کامل اقدام به خرید سرخ کن صنعتی تزپز نمایید. همچنین شما می توانید بر اساس نیاز خود در اندازه های مختلف این دستگاه را از شرکت تزپز، از طریق کارشناس ما سفارش دهید.

همچنین شما می توانید برای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی دیگر، به صفحه محصولات سایت تزپز مراجعه نمایید. 

دفتر فروش : ۰۲۱۴۴۷۶۶۳۱۵
کارشناس فروش : ۰۹۱۲۶۸۰۰۷۲۰
کارخانه : ۰۲۱۵۶۴۹۵۱۹۱

نوشتهٔ پیشین
سبزی خرد کن صنعتی
نوشتهٔ بعدی
چرخ گوشت صنعتی

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست