شوتینگ سیب زمینی استیل در بهترین کیفیت
شوتینگ سیب زمینی از جمله دستگاه های نگهدارنده ای می باشد که در رستوران ها و سلف سریس ها مورد استفاده قرار می گیرد، در این دستگاه علاوه بر سیب زمینی، همبرگر، سوسیس و دیگر مواد غذایی این چنینی که قصد گرم نگهداشتن آن ها را داریم قرار داده می شود تا علاوه بر گرم ماندن روغن های اضافی آن نیز از خارج شود. شوتینگ سیب زمینی با استفاده از استیل ۴۳۰ خشدار در تجهیزات آشپزخانه صنعتی تزپز تولید می گردد.

ویژگی های شوتینگ سیب زمینی

  • تولید شده از جنس ورق استیل ضخیم
  • داشتن لامپ یا المنت برای گرم کردن مواد غذایی
  • داشتن ظاهری زیبا
  • و ..

نحوه کارایی شوتینگ سیب زمینی به این صورت می باشد که با قرار گرفتن سیب زمینی، همبرگر و … بر روی آن به وسیله لامپ یا المنتی که در قسمت بالایی دستگاه قرار داده شده است، مواد غذایی برای مدت زمانی گرم نگهداشته می شود؛ همچنین علاوه بر گرم کردن نور کافی نیز از خود تولید می کند تا در تاریکی روشن بخش شده و مواد غذایی به خوبی دیده شود. شوتینگ سیب زمینی که در تزپز تولید می شود از جنس ورق استیل ضخیم می باشد که بهترین کارایی را از خود نشان می دهد.

خرید شوتینگ سیب زمینی

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با یکی از شماره های زیر تماس گرفته و با کسب اطلاعات کامل اقدام به خرید شوتینگ سیب زمینی تزپز نمایید. همچنین شما می توانید بر اساس نیاز خود در اندازه های مختلف این شوتینگ را از شرکت تزپز، از طریق کارشناس ما سفارش دهید.

همچنین شما می توانید برای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی دیگر، به صفحه محصولات سایت تزپز مراجعه نمایید. 

دفتر فروش : ۰۲۱۴۴۷۶۶۳۱۵
کارشناس فروش : ۰۹۱۲۶۸۰۰۷۲۰
کارخانه : ۰۲۱۵۶۴۹۵۱۹۱

نوشتهٔ پیشین
سینک صنعتی
نوشتهٔ بعدی
شیر سرد کن صنعتی بهداشتی [بهترین]

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست