شیر سرد کن صنعتی در بهترین کیفیت با گارانتی
شیر سرد کن صنعتی از جمله دستگاه هایی می باشد که در شرکت های لبنیاتی مورد استفاده قرار می گیرد و همانطور که از نام آن مشخص می باشد با استفاده از دستگاه شیر سرد کن صنعتی، شیری که درون آن ریخته می شود دمایش کاهش یافته و دمای آن در درجه استاندارد باقی می ماند. شیر سرد کن هایی که در شرکت تزپز تولید می شود همگی دارای تاییدیه وزارت بهداشت می باشد و کوچک ترین ضرری برای شیری که درون آن ریخته می شود ندارد. دستگاه شیرسرد کن در ظرفیت های ۱۵۰، ۳۰۰، ۳۰۰ دو قلو ، ۵۰۰، ۵۰۰ دو قلو، ۷۰۰، ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ لیتری در شرکت تزپز تولید می شود.

ویژگی های دستگاه شیر سرد کن صنعتی

  • عایق بندی شده تزریقی (پلی یورتان)
  • ساخته شده از استیل ۳۰۴
  • شیر سرد کن صنعتی دارای تاییدیه وزارت بهداشت می باشد
  • و …

شیر سرد کن صنعتی تزپز با عایق بندی پلی یورتان (تزریقی) می باشد و جنس تولیدی آن نیز از استیل ۳۰۴ بوده همچنین در کنار این دستگاه یک عدد همزن نیز قرار داده می شود. برخی اوقات نمی توان به خنک نگهدارنده های شیر و تمامی محصولات مربوط به شیر اطمینان کرد چرا که بهداشتی بودن ان ها بسیار مهم است، نکته بارز این دستگاه داشتن تاییدیه وزارت بهداشت می باشد.

خرید شیر سرد کن صنعتی

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از دستگاه فوق با یکی از شماره های زیر تماس گرفته و با کسب اطلاعات کامل اقدام به خرید شیر سرد کن صنعتی تزپز نمایید. همچنین شما می توانید بر اساس نیاز خود در اندازه های مختلف این دستگاه را از شرکت تزپز، از طریق کارشناس ما سفارش دهید.

همچنین شما می توانید برای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی دیگر، به صفحه محصولات سایت تزپز مراجعه نمایید. 

دفتر فروش : ۰۲۱۴۴۷۶۶۳۱۵
کارشناس فروش : ۰۹۱۲۶۸۰۰۷۲۰
کارخانه : ۰۲۱۵۶۴۹۵۱۹۱

نوشتهٔ پیشین
شوتینگ سیب زمینی
نوشتهٔ بعدی
ظروف آشپزخانه صنعتی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست