کانتر گرم رومیزی
کانتر گرم رومیزی از جمله تجهیزاتی می باشد که در هر آشپزخانه صنعتی وجود آن الزامی می باشد، با استفاده از کانتر گرم رومیزی این امکان فراهم خواهد شد تا غذا هایی که پخته شده است در دمای مناسب و گرم باقی بماند. کانتر گرمی که در تزپز تولید می شود تمام استیل بوده و از جنس ورق استیل می باشد، همچنین گفتنی است که علاوه بر کانتر گرم رومیزی، کانترگرم ایستاده نیز وجود دارد و این کانتر های گرم در دو نوع تولید می شوند.

ویژگی های کانتر گرم رومیزی

  • تولید شده از جنس ورق استیل
  • در دو نوع ایستاده و رو میزی تولید می شود
  • دارای رف شیشه ای و پیشخوان استیل
  • ظاهر زیبا
  • و …

کانتر گرم رومیزی که در تزپز تولید می شود دارای یک لگن برای قرار گیری بن ماری هایی می باشد که حاوی مواد غذایی هستند، این بن ماری ها به وسیله بخار آب گرم که بهترین گزینه برای گرم کردن نیز می باشد در دمای مناسب قرار می گیرند و از سرد شدن غذا جلو گیری می شود. همچنین گفتنی است که کانتر فوق به صورت برقی تولید می شود. علاوه بر نوع رومیزی نوع دیگری نیز وجود دارد که شما می توانید با کلیک کردن بر روی کانتر گرم به صفحه مخصوص آن مراجعه نمایید.

خرید کانتر گرم رومیزی

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از دستگاه فوق با یکی از شماره های زیر تماس گرفته و با کسب اطلاعات کامل اقدام به خرید کانتر گرم رومیزی تزپز نمایید. همچنین شما می توانید بر اساس نیاز خود در اندازه های مختلف این کانتر گرم را از شرکت تزپز، از طریق کارشناس ما سفارش دهید.

همچنین شما می توانید برای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی دیگر، به صفحه محصولات سایت تزپز مراجعه نمایید. 

دفتر فروش : ۰۲۱۴۴۷۶۶۳۱۵
کارشناس فروش : ۰۹۱۲۶۸۰۰۷۲۰
کارخانه : ۰۲۱۵۶۴۹۵۱۹۱

نوشتهٔ پیشین
کانتر گرم گازی و المنتی
نوشتهٔ بعدی
کباب پز ذغالی کباب پز زغالی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست