کباب پز صنعتی در رستوران ها، کترینگ ها و حتی کبابی های سنتی مورد استفاده قرار می گیرد. این کباب پز برای طبخ انواع کباب گوشت و جوجه کباب استفاده می شود. کباب پز صنعتی تزپز در دو نوع تمام استیل و نیمه استیل ساخته می شود که در هر دو نوع استیل ۴۳۰ خشدار به کار برده شده است. این دستگاه دارای پایه های ثابتی بوده و به طور کامل در محلی که قرار می گیرد بدون مشکل ثابت باقی خواهد ماند.

ویژگی های کباب پز صنعتی تزپز

  • امکان تولید در دو جنس مختلف
  • ظاهری زیبا با قد استاندارد
  • دارای پایه های ثابت
  • و …

کباب پز صنعتی در نوع تمام استیل (کباب پز درجه یک) نمای کار از ورق استیل ۴۳۰ خش دار و پایه ها از قوطی پروفیل استیل ۴۰x۴۰ و چدن ناودانی از جنس مرغوب ۴ ضلعی برای ساخت مورد استفاده قرار گرفته است. در نوع نیمه استیل کباب پز تزپز، نمای کار از ورق استیل ۴۳۰ خش دار و پایه ها از قوطی پروفیل آهن ۴۰x۴۰ آبکاری شده و چدن ناودانی از جنس مرغوب نیم دایره برای تولید استفاده شده است که با توجه به نوع درخواستی مشتری تحویل داده خواهد شد.

خرید کباب پز صنعتی

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با یکی از شماره های زیر تماس گرفته و با کسب اطلاعات کامل اقدام به خرید کباب پز صنعتی تزپز نمایید. همچنین شما می توانید بر اساس نیاز خود در اندازه های مختلف این کباب پز را از شرکت تزپز، از طریق کارشناس ما سفارش دهید.

همچنین شما می توانید برای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی دیگر، به صفحه محصولات سایت تزپز مراجعه نمایید. 

دفتر فروش : ۰۲۱۴۴۷۶۶۳۱۵
کارشناس فروش : ۰۹۱۲۶۸۰۰۷۲۰
کارخانه : ۰۲۱۵۶۴۹۵۱۹۱

نوشتهٔ پیشین
کباب پز ذغالی کباب پز زغالی
نوشتهٔ بعدی
کنده ساطور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست